Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Літинській ОТГ бути

dsc 2313

    12 жовтня 2018 року відбулися сесії в смт Літин та с.Селище. На них депутати одноголосно заявили про своє рішення – створити об'єднану територіальну громаду.

Безперечно, це могло б відбутися значно раніше, адже 22 сесія Літинської селищної ради 16 травня і Селищенської сільської ради 17 травня ц.р. заявили про свою готовність добровільно об'єднатися в одну територіальну громаду. Жителі обидвох громад щиро вірили в позитивне вирішення цього питання в обласній державній адміністрації. Але насправді вийшло все інакше. Керівники району та Вінницької ОДА шукалися різні причини, мовляв, недотримані належні конституційні вимоги, і  процес об'єднання Літинської і Селищенської громад зайшов у глухий кут, бо позитивний висновок від ОДА так і не надійшов.

      Жителі Літина та Селища не заспокоїлися. Вони рішуче за справедливістю звернулися до суду про задоволення вимог щодо протиправних дій. Суд, розглянувши такі позовні вимоги, прийшов до висновку: що дії Вінницької ОДА є протиправними і суперечать Конституції та Законам України та зобовязав своїм рішенням їх підготувати висновок про відповідність Конституції та Законам України на подані Літинською селищною радою проекти рішень щодо об’єднання територіальних громад.

         1 жовтня 2018 р. обласна державна адміністрація за підписом голови видала розпорядження №756 «Про затвердження висновків щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень Літинської селищної ради та Селищенської сільської ради Літинського району щодо добровільного об'єднання територіальних громад».

            Літинський селищний голова Анатолій Бичок висловив впевненість: - «Я вірю в те що створення Літинської об'єднаної територіальної принесе жителям нові можливості та потужний розвиток у забезпеченні якісних і доступних адміністративних послуг, які не будуть нижчими ніж до добровільного об’єднання, у сфері освіти, культури, медицини, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури, а також, що до Літинської ОТГ незабаром зможуть приєднуватися й інші громади.

 
ОГОЛОШЕННЯ «Про проведення громадських слухань»

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Рішення №339 від 13 червня 2017 року 15 сесії 7 скликання Літинської селищної ради, Літинського р-ну, Вінницької обл.  «Про надання дозволу на виготовлення містобудівної документації – детального плану території смт. Літин в границях».
Громадські слухання з даного питання буде проведено 21 листопада 2018 року у приміщенні Літинської селищної ради о 14:00 год.

Детальніше...
 
Розпорядженя про скликання позачергової 26 сесії 7 скликання Літинської селищної ради

11-2

 
Нове дорожнє покриття отримали жителі вулиці Жовтнева у Літині

 

                                                                                     dsc 2209   dsc 2235

        Гарний настрій людей значною мірою залежить від того, яким вони бачать своє містечко. Саме тому велике значення для працівників Літинської селищної ради на чолі з селищним головою Анатолієм Бичком має благоустрій, освітлення вулиць, якісне покриття наших доріг та багато іншого. Як зазначив Анатолій Іванович: «Одне з пріоритетних завдань, які існують на сьогодні - це якісне дорожнє покриття, адже це є вкрай необхідна складова благоустрою селища, а також безпека руху наших жителів і гостей».   І саме з настанням теплих сонячних днів було здійсненочерговий об’єм робіт з поточного ремонту вулиць нашого містечка. Силами робітників ФОП Гордійчук І. В. за кошти селищного бюджету проведено ремонтні роботи: пров. Кобзаря, перехід з вул. Кармелюка на вул. Н. Курченко, переїзд з вул. Ватутіна на вул. Дубовий гай, переїзд з вул. Кармелюка на вул. Незалежності, вулицях Коцюбинського, Колгоспна, Селянська, Суворова, Волкова, Вишнева, Красна, Черняховського, Пирогова, Трипільська, Шевченка, Суверенна,   Вінницька, Гагаріна, Калинова. Загальна вартість робіт складає 471 273 грн.                                                                                                                             Також нещодавно закінчився капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Жовтнева, яка передбачена Програмою соціально – економічного розвитку смт Літина у 2018 році.      Підрядна організація ТОВ «Хмільницька будівельна компанія» із застосуванням сучасних технологій, новітнього обладнання швидко та якісно закінчила асфальтування вулиці. Загальна вартість дорожнього покриття становить 1 067 990.   На сьогодні ця вулиця виглядає чистою та доглянутою, а мешканці надзвичайно задоволені змінами, які з нею відбулися.

 

 
Мрії все ж таки збуваються...

    За сприяння депутатів Літинської селищної ради, голови Літинської селищної ради Бичка А.І. та відповідно до рішення 25 сесії 7 скликання № 537 від 19.09.2018 року, Літинською селищною радою за співфінансуванням Літинської районної ради, було придбано житло - квартиру Варанкіну Я.С., як дитині позбавленій батьківського піклування та як такому, який перебував на квартирному обліку в Літинській селищній раді.

     Так, 03.10.2018 року за сприяння Літинської селищної ради проведено нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу, реєстрацію та передачу у власність житла – квартиру Варанкіну Я.С., як дитині позбавленій батьківського піклування.

варанкін

 
ЛІТИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ПОВІДОМЛЯЄ

Відповідно до плану основних заходів Національної поліції України на 2018 рік та з метою активiзацiї боротьби з незаконним обiгом вогнепальної зброї, захисту громадян вiд злочинних посягань iз застосуванням вогнепальної зброї та вибухівки, попередження її крадiжок, в перiод з 01.10.2018 року, - в нашій країні стартував мiсячник добровiльної здачi незареєстрованої зброї   боєприпасів до неї, спецзасобів та вибухівки.

        Ця акція проводиться з метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів із незаконного обігу. Той хто сам здасть незаконний арсенал до відділення поліції, звільняється від кримінальної та адміністративної відповідальності передбаченої ст. 263 Кримінального кодексу України: «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на певний строк та ст. 190 КУпАП «Порушення громадянами порядку придбання та зберігання вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї».

        Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здасть до Національної поліції України мисливську вогнепальну, газову зброю та спецзасіб, то в подальшому після оформлення відповідних документів він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

        За більш детальною інформацією звертайтесь до Літинського відділення поліції за тел.: 2-13-05 та 0978607354;


 
Звіт начальника Літинського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Олександра Конєва з 1.01. 2018 по 31.08. 2018р.

dsc 2006  

Як зазначено в Конституції України, людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в нашій країні найвищою соціальною цінністю, а утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави.
Керівництвом Національної поліції України визначено основним девізом, якого повинен дотримуватись кожен поліцейський - ‘чесність, порядність, самовідданість’.
Відповідно до цього положення на правоохоронних органих лежить велика відповідальність забезпечити та підтримати порядок у кожному населеному пункті, розкриття кримінальних правопорушень на пріоритетних напрямках та направлення їх до суду. 
Літинським ВП забезпечено безумовне виконання поліцейських функцій і завдань , вжито ряд додаткових заходів спрямованих на стабілізацію ситуації на території обслуговування, посилення протидії злочинним проявам, належне забезпечення публічної безпеки і порядку .
Олександр Володимирович зазначив, що упродовж звітного періоду підрозділом забезпечено реагування на 3106 (в минулому році - 3185) заяв і повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події (у розрахунку на 10 тис. населення зареєстровано 843 заяви та повідомлення, в м.р. - 864), з них 210 (м.р.- 277) з ознаками кримінального правопорушення ( на 10 тис. населення – 57 заяв (м.р.- 75)). Тобто кількість звернень громадян до поліції зменшилась у порівнянні з минулим роком на 2,5%, одночасно на 24,2% зменшилась кількість звернень кримінального характеру. Завдяки вжиттю ефективних заходів спрямованих на забезпечення якісного та швидкого реагування на заяви та повідомлення громадян, проведення всебічного та повного їх розгляду, зменшено кількість повторних заяв від громадян за одним і тим же фактом майже на 28 % в порівнянні з минулим роком.
ДО єдиного реєстру досудових розслідувань унесено інформацію по 229 заявах і повідомленнях громадян. 4 кримінальних провадження передано до інших підрозділів та 5 кримінальних провадження прийнято з інших органів. 
Загалом динаміка злочинності у порівняні з минулим роком зменшилась 24,7% .

Для збільшення довіри населення до поліції створено одну поліцейську станцію в с. Уладівка для обслуговування території Уладівської та Журавненської сільських рад де цілодобово перебувають поліцейські Літинського ВП.
О.В.Конєв наголосив що й надалі Літинського ВП і надалі будуть вживатися дієві заходи щодо забезпечення безумовного дотримання законності при реєстрації, реагуванні та розгляді заяв і повідомлень, своєчасному та об’єктивному прийнятті рішень, а також недопущення випадків безпідставного закриття кримінальних проваджень, посилення організаційних і практичних заходів з протидії незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин, якісному проведенні слідчих дій, спрямованих на розкриття та розслідування кримінальних правопорушень та адміністративних проступків

 
Щороку 1 жовтня Україна відзначає День людей похилого віку.

dsc 2025 

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже тепло людських сердець, моральна й матеріальна підтримка особливо відчуваються у поважному віці. Старші люди пронесли крізь своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності, вірність рідній землі, зберегли для нащадків найкращі національні традиції, навчили нас долати труднощі та бути достойними громадянами своєї держави.                                                                     

 Літинська селищна  рада робить усе, щоб наші пенсіонери, ветерани війни, праці відчували постійну підтримку, відчували повагу і турботу, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.                                                                                                         

Так, традиційно, з нагоди відзначення  Міжнародного дня людей похилого віку, селищною радою було закуплено  61 продуктовий набор  та спільно з працівниками КЗ «Літинський територіальний центр»  вручено одиноким непрацездатним громадянам жителям смт Літин,  що обслуговуються даним закладом.  На сьогодні цей заклад відіграє важливу роль у житті людей похилого віку. Соціальними працівниками надаються соціально-побутові послуги одиноким непрацездатним пенсіонерам, інвалідам. Діяльність територіального центру свідчить про те, що доброта і милосердя, добрі справи і наміри допомагають людям пенсійного віку, відчувати себе захищеними, соціально активними, потрібними суспільству.   

 
До уваги мешканців смт. Літина

До уваги мешканців смт. Літина

з 20 вересня 2018 року поновлюється в рух муніципального маршрутного таксі

«Калинова – Соборна – Кармелюка»

Вартість проїзду складає 5,00 грн.,для дітей шкільного віку в розмірі 3,00 грн.

Курсує тільки в робочі дні.  

00marshut

 

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20 вересня  2018 року № 144

Про призначення тимчасового перевізника на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка»

З метою вивчення попиту на перевезення на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка» в смт. Літин, керуючись частиною 1 статті 52, частиною 6 статті 59, частинами 1, 10, 12 пункту «а», частинами 1, 2 пункту «б» статті ЗО Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 6 статті 7, частиною 6 статті 14 Закону України «Про автомобільний транспорт», виконавчий комітет Літинської селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Призначити тимчасового автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування, який працює в режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка» в смт. Літин терміном на три місяці Суб'єкта підприємницької діяльності Рябішина Василя Івановича.
  2. Дане рішення набирає чинності з 20 вересня 2018 року.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами  (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Носова О.Т.

     

      Селищний  голова                                                А.І. Бичок

      

            Керуючий  справами

(секретар) виконкому

селищної  ради                                                      О.Т. Носов 

 

 

 

 

 

У К Р А Ї Н А

ЛІТИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛІТИНСЬКОГО РАЙОНУ, ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20 вересня  2018 року № 145

Про встановлення тарифу на перевезення 1 пасажира на міському пасажирському автобусному маршруті, який працює у режимі маршрутного таксі «Калинова – Соборна – Кармелюка»

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» ст. 28, ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про автомобільний транспорт», наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 р. № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи звернення СПД Рябішина В.І. від 10.09.2018 р. виконавчий комітет Літинської селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити для тимчасового перевізника Суб'єкта підприємницької діяльності Рябішина Василя Івановича тариф на: перевезення 1 пасажира у міському автобусі, який працює в режимі таксі в розмірі 5,00 грн., а для дітей шкільного віку в розмірі 3,00 грн.
  2. Дане рішення набирає чинності з 20 вересня 2018 року.
  3. Висвітлити дане рішення  через  газету «Літинський вісник» або на вебсайті селищної ради за адресою www.Lityn-selrada.сom.ua.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами  (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Носова О.Т.

      Селищний  голова                                                А.І. Бичок

      

            Керуючий  справами

(секретар) виконкому

селищної  ради                                                      О.Т. Носов 

 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 5 з 61

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури