Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Найсильніші літинчани
Літинська команда з богатирського багатоборства нараховуєдва чоловіки. Проте 25-річний Богдан Остапчук та 22-річний Ярослав Ткачук достойно представляють наш район на рівні області. 22 червня у Вінниці під час всеукраїнського етнофестивалю «Живий вогонь» були проведені обласні змагання «Козацькі забави», куди з’їхалися команди найсильніших атлетів із 11 районів Вінничини.

Детальніше...
 
Бізнес-леді магазину «Оболонь»
Напередодні професійного свята працівників торгівлі України директор літинського магазину «Оболонь» Олена Яковенко розповіла про те, що її надихає на успіх.

Детальніше...
 
Цілюща водиця під покровом Богородиці
Середа, 24 липня 2013, 14:07
В Літині здавна з пошаною ставляться до води. Що може бути святіше за ковток життєдайної прохолоди у спеку? Та особливими, цілющими властивостями славиться вода із джерела біля кулизького містка. Силами всієї громади при активному сприянні селищної ради джерельце облаштували.

Детальніше...
 
Бадьорий настрій після відпочинку у Польщі
З 8 по 17 липня 24 дитини перебували у далекій, але дуже гостинній Польщі, під пильним наглядом двох опікунів – начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Літинської райдержадміністрації Тетяни Катріної та керівника архівного відділу Літинської райдержадміністрації Оксани Дідич.

Детальніше...
 
Звітуємо про життя селища на обласному рівні
18 липня на звіті голови Літинської райдержадміністрації Олега Новіцького про підсумки діяльності за основними напрямками соціально-економічного розвитку Літинського району та Літина були присутні голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної ради Сергій Татусяк, голова районної ради Віталій Мельник, народний депутат України Михайло Герасимчук, а також – Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Детальніше...
 
Селище має бути взірцевим
Згідно з програмою соціально - економічного розвитку смт Літин, 17 та 18 липня проводився капітальний ремонт провулку, що з’єднує вулиці Леніна та Фабріціуса. Дорожні робітники вінницької будівельної компанії «Віндор» під керівництвом бригадира Леоніда Нетребського за допомогою сучасної техніки впродовж першого дня проводили підготовчі вимірювальні роботи, а наступного - закладали основу під асфальтне покриття та асфальтували ділянку довжиною 120 м та шириною 3,2 м.

Детальніше...
 
Засідання виконавчого комітету Літинської селищної ради

Під керівництвом Літинського селищного голови 17 липня відбулося засідання виконкому селищної ради, на яке були винесені наступні питання порядку денного:


1.Про роботу Літинської селищної ради щодо забезпечення реалізації громадянами права на звернення до органів місцевого самоврядування.


2.Про створення ініціативної групи з питань охорони навколишнього середовища на території смт Літин.


3.Про стан карт-полів фільтрації.


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 49 з 50

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури