Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Спільна справа

Щодня, щогодини в зоні АТО наші земляки, знайомі, рідні люди захищають матір-Україну, а ми молимося, щоб вони живими і здоровими повернулися до рідних домівок. Але не одними щирими молитвами жителі нашого району підтримують захисників. Начальник управління агропромислового розвитку РДА Сергій Маліцький розповів про роботу, яку ведуть у районі наші земляки, допомагаючи військовим:

-Небайдужа нашим землякам доля України. Поки військовослужбовці стримують натиск сепаратистів, ми теж не сидимо, склавши руки. Ініціативні люди нашого району об’єдналися, щоб забезпечити наших хлопців бронежилетами, касками, взуттям та теплим одягом. При раді сільськогосподарських товаровиробників і фермерських господарств району, яку очолює успішний підприємець і філантроп Іван Щербич, була створена каса допомоги військовослужбовцям із Літинського району, які перебувають у зоні АТО. До благородної справи приєдналися керівники 21-го сільськогосподарського підприємства різних форм власності, 6-ти підприємств, 1-ї спілки співвласників земельних та майнових паїв, а також 17-ти територіальних громад. На 1 жовтня 2014 року до каси було внесено більше 300 тис. грн. На ці кошти було закуплено бронежилети, каски, берци, тепловізор, теромбілизну, радіостанції тощо, які було передано військовослужбовцям із Літинського району. Зараз ведеться робота по закупівлі бушлатів, адже в планах – підготувати захисників до зими. Крім цього, підприємці Літинського району перерахують 25 тис. грн. на допомогу 9 батальйону територіальної оборони Вінницької області.


Дружина військового із цього батальйону літинчанка Наталія Столяр також отримала для свого дорогого чоловіка 2 комплекти термобілизни. За безцінну підтримку та допомогу Наталія Павлівна висловила подяку Літинському селищному голові Анатолію Бичку, керівнику СО «Електричні мережі» Борису Токару, керівнику ВГ «Щербич» Івану Щербичу, а також – класному керівникові її сина Галині Бевз та його однокласникам, які передали її чоловікові теплі речі та намалювали малюнки.

Добрий приклад, який подають підприємці та односельчани, варто наслідувати й іншим. Адже підтримка земляків додає сили нашим хлопцям-військовим та об’єднує громаду в прагненні до миру.

Спілкувалася Лілія Гуменюк.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури