Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Цей дивосвіт - бібліотека


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Цей дивосвіт - бібліотека

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Впродовж тисячоліть змінювалися і продовжують змінюватися обличчя цих закладів, але їхня суть залишається такою ж, як і колись: дбайливо зберігати духовну спадщину націй та надавати доступ до інформації відвідувачам. Як приємно бібліотекареві бачити, коли бабуся приводить за руку маленького онука і вибирає з ним першу книжечку! З цієї миті перед дитиною відкривається новий, часом фантастичний світ, доступний кожному, хто навчиться шанувати книгу.

А Літинська районна бібліотека радо зустрічає своїх читачів ось уже 105 років! Чимало хороших фахівців за цей час змінили один одного, залишивши по собі вдячність у серцях відвідувачів. Із професійним святом усіх працівників та ветеранів бібліотечної справи району привітала директор Літинської районної бібліотеки Людмила Іщук:

- Зі сторінок газети “Л.В.” хочу висловити вдячність всім, хто доклав та докладає чимало зусиль для збереження, дослідження та популяризації наших духовних надбань та пам’яток. Нехай енергія та творчий запал не покидають вас ні на хвилину. Бажаю вам щастя, добра, благополуччя і міцного здоровя.

Користуючись нагодою, хочу подякувати й усім нашим відвідувачам, та запросити відвідати нас 30 вересня, на день відкритих дверей. Для читачів в рамках заходу «Бібліотека-територія єдності» будуть проведені екскурсії «Подорож до країни книги», бібліографічний огляд і перегляд літератури «Під захистом Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії» та демонстрація відеоролика «На хвилях бібліотечного життя». Подібні заходи будуть проведені в кожній сільській бібліотеці району.

Запрошуємо шанувальників віршованого слова, читачів та меценатів долучитися до заходів, які відбудуться з 25 по 30 вересня у Літинській районній бібліотеці з нагоди професійного дня:

- відкриття виставки провідного бібліографа обслуговування юнацтва «Краса і витонченість українського мистецтва» Оксани Любасюк;

- читання віршів Т.Г.Шевченка, приурочені до 200-річчя великого Кобзаря;

- віртуальна мандрівка-подорож найбільшими бібліотеками світу;

- навчальні години для юнацтва «Інтернет допоможе»;

- презентація книг та збірників, у які увійшли твори наших земляків: Петра Слободянюка, Володимира Гальчака та Тетяна Лівчук.

- благодійна рекламна акція: «Книга повертається у свій дім»;

- благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу».

Насамкінець Людмила Сергіївна побажала кожному, хто береже в серці вогник любові до книги, пронести його через усе життя, немов святиню. Адже книга – це найкращий порадник і вірний друг, джерело пізнання і наш найбагатший спадок.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури