Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Справа нашої громади

Минулого тижня близько 4 тон продуктів (картоплі, моркви, буряків, цибулі, крупів, муки, макаронів, консервів тощо) передали на передову літинчани. Крім продуктів, зібрали й передали теплий одяг бійцям жителі вулиць Калініна, 9 Січня, Жовтнева, К.Маркса, Некрасова, Суверенна, Пушкіна, Польова.

Літинському селищному голові, селищній раді та її депутатському корпусу, комунальному підприємству “Комунсервіс”, Літинському РСТК ПСОУ, волонтерам та усій громаді Літина за допомогу, надану 9-му батальйону територіальної оборони Вінницької області, дякували представники ГО “Народний Майдан Вінничини”, а також – самі військові, які за кілька днів отримали передачу. Серед них – літинчани Олег Джумський, Вячеслав Токар та Олександр Белза. Хлопці по телефону передали привіт усій громаді та подякували за смачне варення.

З цього приводу висловився Літинський селищний голова Анатолій Бичок:

- Приємно зазначити, що літинчани активно допомагають мобілізованим. За співпрацю, а також небайдужість і доброту ми висловлюємо подяку депутату Літинської селищної ради Галині Сергійчук, волонтерам Любові Чекотун та Любові Вусик, водієві КП “Комунсервіс” Володимиру Слободянику та всім, хто долучився до збору продуктів та теплого одягу.

Літинська селищна рада постійно веде роботу по збору коштів і наданні допомоги військовим із Літина. Ознайомитися зі звітами можна, надіславши письмовий запит на селищну раду або сайт: www.lityn-selrada.com.ua. За допомогу і співпрацю щиро дякуємо керівникам підприємств, організацій, підприємцям, жителям Літина. Окреме спасибі нашим депутатам та колективам комунальних підприємств і дошкільних навчальних закладів.

Знаємо: наближаються холоди; військовослужбовцям, крім продуктів, знадобляться бушлати, тепла білизна, прорезинові костюми тощо. Літинська селищна рада не залишить без уваги наших хлопців. Ми зробимо все від нас залежне, щоб там, на передовій солдати й офіцери не мерзли від холоду та не були голодними.

Звертаюся до всіх літинчан: не залишайте без уваги сімї призваних! Ваше тепле слово та допомога додадуть віри тим, хто занепав духом. Обєднаємо нашу громаду у єдиному зусиллі наблизити мир!

Спілкувалася

Лілія Гуменюк.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури