Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Дорогі школярі, вчителі, батьки!
Понеділок, 01 вересня 2014, 08:10

Літинська селищна рада та я особисто щиро вітаємо Вас із світлим осіннім святом – Днем знань!

Новий навчальний рік розпочинається в час звитяжної боротьби нашої країни за незалежність та щасливий завтрашній день. Сьогодні кожний дорослий вносить свій посильний вклад у захист нашої України.

А перед вами, шановні учні, стоїть святий обов’язок гарно вчитися, допомагати батькам і вчителям. Адже ваші успіхи – це вагомий внесок у розбудову нашої держави та її європейське майбутнє.

Переконаний, що не зважаючи ні на які обставини, цей рік для Літинських шкіл буде щедрим на успіхи в навчанні, принесе перемоги в олімпіадах, мистецьких конкурсах та спортивних змаганнях.

Цього навчального року до літинських школярів приєдналися учні - вимушені переселенці із зони АТО. Сподіваюся на розуміння та підтримку таких школярів з боку педагогів та батьків та вірю у Вашу мудрість та співчутливе ставлення до людей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Цього дня вперше сядуть за парти і помандрують країною знань більше сотні маленьких літинчан. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

Вітаю зі святом і тих, хто знову сяде за парту та продовжить сходження до своєї заповітної мрії по довгій, але такій цікавій шкільній дорозі.

І нехай одинадцятикласники, які сьогодні стають на поріг дорослого життя, свято бережуть шкільну дружбу, досягають омріяних горизонтів, та радують успіхами вчителів і батьків.

Шановні вчителі! Якість освіти, яку отримують наші діти, залежить від вашого професіоналізму та наполегливої праці. Саме освіта та знання є справжнім безцінним надбанням народу, який визначає його потенціал та розвиток на багато десятиліть вперед. Діти виростають, стають дорослими і самостійними, але вас, своїх вчителів, пам’ятають усе життя. Дякую вам, шановні освітяни, за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної літинської дитини.

Щиро дякую батькам, адміністрації школи, педагогам, технічному персоналу та всім, хто долучився до підготовки шкіл до нового навчального року.

Від усієї душі бажаю всім щастя, міцного здоров’я, творчого натхнення та нових успіхів у благородній діяльності на благо нашої Батьківщини – України.

Бажаю, щоб новий навчальний рік відкрив перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, щоб учителів він надихав успіхами вихованців, а батьків – радістю за своїх дітей!

Бажаю всім миру та злагоди, наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків.

В добру путь, в добрий час!

Літинський селищний голова

Анатолій Бичок.

 

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури