Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

До Дня Конституції

26 червня в Літинському районному будинку культури пройшли урочистості з нагоди 18-ї річниці Конституції України. У святкових заходах взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Стукан, заступник голови райдержадміністрації Галина Крива, голова районної ради Віталій Мельник, Літинський селищний голова Анатолій Бичок, а також представники трудових колективів, підприємств, установ та організацій Літина, керівники районних осередків політичних партій та громадських організацій, громадськість, ЗМІ.

Під час святкових зборів за вагомий внесок у розвиток району та селища та з нагоди 18-ї річниці Конституції України були відзначені представники громадськості, а також зразковий аматорський колектив спортивно-бального танцю «Шанс».

У фойє РБК з нагоди державного свята під керівництвом директора Літинської районної бібліотеки для дорослих Людмили Іщук та директора Літинського краєзнавчого музею ім. У.Кармалюка Віри Ткач були організовані виставки, присвячені українським державним символам.

Кращі учні Літинської СЗШ І-ІІІ. ст. №1 здійснили покладання квітів до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, пам’ятного знаку воїнам Афганцям та могили захисників УНР.

Після завершення урочистих зборів в рамках святкового концерту з нагоди відзначення 18-ї річниці Конституції України було проведено атестацію народних аматорських колективів на підтвердження звання «народний аматорський». Творчі здобутки глядачам та членам журі продемонстрували народні аматорські фольклорно-етнографічні ансамблі Брусленівського сільського клубу та Дашковецького сільського клубу, а також народний аматорський чоловічий вокальний квартет «Подоляни», народне аматорське жіноче вокальне тріо «Сяйво» та зразковий аматорський колектив спортивно-бального танцю «Шанс» із районного будинку культури. Вимоглива атестаційна комісія у складі директора обласного центру народної творчості, заслуженого працівника культури України, кавалера ордену Княгині Ольги ІІІ ст. Тетяни Цвігун, викладача Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича, керівника фольклорного гурту «Мокоша» Юлії Васюк, провідного методиста обласного ЦНТ з вокально-хорового мистецтва Ніни Джус, провідного методиста обласного ЦНТ з хореографії Ольги Марковій гідно оцінили виступи виконавців.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури