Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Добрий приклад

Майже 30 років тому сім’я Бовтачів отримала власну квартиру у 3-поверховому будинку по вулиці Радянській. Скільки тоді було радості! Та й планів по облаштуванню власного помешкання з’явилося не менше, ніж у всіх новоселів будинку за номером 79! Минав час, кожен рік непомітно накладав свій відбиток на складний організм будинку. І ось кілька років тому перед його мешканцями постало питання заміни каналізаційних труб. Комендант будинку Сергій Бовтач та всі мешканці на загальних зборах вирішили: потрібно власними силами зробити капітальний ремонт труб та вивести каналізацію.

І з цього моменту почалося нове життя будинку за номером 79. Адже люблячі господарі провели ремонт, та на цьому не зупинилися. Нові ідеї посипалися, наче з мішка – і в під’їздах побілити та пофарбувати, і двері замінити, і лавочки полагодити, і місце для відпочинку облаштувати, і дитячий майданчик зробити, і клумби квітами засадити й огородити… А якщо до праці беруться усі дружно, то й результат чудовий. Тому затишно та хороше живеться усім під спільним дахом.

Вийдеш у двір – а на клумбі серед лілій, гладіолусів, агератумів та чорнобривців пливуть лебеді. А за ними – малеча з гірки спускається. А далі матуся до пісочниці маля привела, сама сіла на лавочку спочити трошки разом із поважними бабусями. Ось так дружно і живуть мешканці будинку №79 по вулиці Радянській. Та й кожний може зробити не гірше, переконані вони. А ви спробуєте?

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури