Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Ювілейний випуск

29 травня у Літинському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся урочистий випуск вихованців старшої групи Літинського ДНЗ №1 “Веселка”. На святково прибраній сцені перед адміністрацією закладу, батьками та рідними виступали вихованці групи “Веселі розумники”. Вихователь Тетяна Дячук, помічник вихователя Наталя Матійчук та музичний керівник Тетяна Носова хвилювалися не менше, ніж майбутні школярі. Скільки пісень та віршів було вивчено разом із малюками для святкової концертної програми!

Мабуть тому, що всі “Веселі розумники” – здібні та старанні дітки, виступи були цікавими та яскравими. А до того ж, святкові зачіски, костюми та плаття дітей не могли не справити належне враження на присутніх, які враз зрозуміли: перед ними не просто дошколярики, а дорослі випускники! Аплодисменти довго не стихали після завершення усіх виступів та конкурсів.

Під час вручення випускникам “Веселки” документів про здобуття дошкільної освіти та медалей, завідувачка закладу Ганна Семенюк запитала діток, хто ким мріє стати? Виявилося, що найпопулярнішими професіями є лікар, гонщик, водій, музикант, балерина, а також ... принцеса та дружина! Та не лише цим запамятаються вихователям та нянечкам ці чарівні та розумні дітки. Цей випуск – ювілейний, двадцять п’ятий. Із цим щиро вітали колектив ДНЗ №1 усі присутні; здоров’я, наснаги та слухняних вихованців бажали розчулені святом батьки.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури