Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Незабутній день весни 45-го


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Незабутній день весни 45-го

Незабутній день весни 45-го

9 травня у Літині відбувся урочистий мітинг з нагоди 69-ї річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Ветерани Великої Вітчизняної війни, керівництво району та селища, депутати різних рівнів, представники громадських та політичних організацій, жителі Літина поклали вінки та квіти до Вічного Вогню коло Меморіалу Слави.

Цього дня ветерани приймали вітання від першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Стукана, голови районної ради Віталія Мельника, Літинського селищного голови Анатолія Бичка та голови районної Організації ради ветеранів Володимира Попівнюка. Зі словами синівської повагизвернувся до ветеранів Анатолій Бичок, побажав їм міцного здоров’я, а всім літинчанам – добра та мирного неба.

Пісні на героїчну тематику для усіх присутніх виконали солісти Літинського районного будинку культури Анатолій Хамраєв, Юлія Донченко та Олексій Гончарук.

Після завершення урочистостей ветерани були запрошені до ресторану «Оболонь» на обід, організований Літинською селищною радою. Тут визволителі мали час поспілкуватися, поділитися хвилюючими подіями, пригадати молодість, яка припала на важкий воєнний час.

Також, за доброю традицією, ветеранам було врученопродуктові набори, почесні грамоти й одноразові грошові винагородиз нагоди 9 Травня.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури