Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Загальні збори громадян Літина


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Загальні збори громадян Літина

Загальні збори громадян Літина

18 лютого 2014 року Літинський селищний голова Анатолій Бичок прозвітував про діяльність селищної ради у 2013 році на сході представників територіальної громади.

Селищний голова доповів про вжиття заходів Літинською селищною радою щодо виконання місцевого бюджету. Зокрема, левова частка коштів була спрямована на покращання благоустрою містечка – капітальні ремонти дорожнього покриття та вуличного освітлення, виготовлення проектно - кошторисної документації,  розчистку прибережних зон річок та ліквідацію стихійних звалищ, сплату за вивезення сміття та прибирання вулиць селища, утримання та ремонт об'єктів благоустрою, упорядкування територій кладовищ, місць масового відпочинку людей, на роботи по озелененню територій та зрізці аварійних і сухостійних дерев тощо. Також фінансувалися роботи по утриманню полігону для накопичення сміття, а  взимку - на прибирання снігу із проїжджих частин вулиць та пішохідних тротуарів.

Анатолій Іванович повідомив про стан робіт на будівельному майданчику 8 - квартирного житлового будинку по вул. Дзержинського, роботу комунальних підприємств “КП “ЖКП “Літинське” та “Комунсервіс” та доповів про утримання дитячих садочків «Веселка» та «Віночок» у минулому році.

У доповіді Анатолій Бичок відмітив і роботу селищної ради щодо організації державних, професійних та містечкових свят, заходи, направлені на підтримку молодого покоління літинчан, а також - налагодження двосторонніх партнерських відносин між Літином та гміною Вольшин Республіки Польща.

Окрім цього присутні заслухали інформацію щодо пожежної безпеки та охорони правопорядку у Літині за 2013 рік.

На завершення Анатолій Іванович доповів про плани Літинської селищної ради на 2014 рік, зазначивши, що минулого року було проведено 9 сесій та 13 засідань виконавчого комітету.

Після доповіді селищний голова дав відповіді на запитання, які надійшли від громадян.

Директор вінницького ТОВ “Technologies of consulting” Ігор Луценко презентував ідею будівництва у Літині ТЕС "BioPower 9"на альтернативному відновлювальному паливі. Ігор Михайлович детально роз'яснив  принцип роботи міні-ТЕС та відповів на усі запитання, які надійшли від літинчан. Ідею будівництва електростанції, яка б забезпечила роботою  від 50 до 200 чоловік, громада сприйняла позитивно.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури