Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Незвичайний урок в районній бібліотеці


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Незвичайний урок в районній бібліотеці

Незвичайний урок в районній бібліотеці

Сформувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого України, виховати у них патріотичні почуття та любов до Батьківщини, пошану до ветеранів війни і розширити знання дітей про партизанський рух в Україні та на Літинщині  – ось далеко не повний перелік завдань, які ставить перед собою вчитель історії Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Тетяна Олійник.

20 вересня для неї та учнів 10-А класу історично-краєзнавчий урок у приміщенні Літинської районної бібліотеки розпочався точно по дзвінку. Працівники бібліотеки гостинно розмістили допитливих школярів та їхню наставницю у читальному залі.

Зі вступним словом до учнів звернулася бібліограф-краєзнавець Ніна Римаренко, зачитавши указ Президента України 30.10.2001 року «Про День партизанської слави», а також розповіла про значення героїчних дій партизан-підпільників, об’єднання яких діяли на Україні.

Тетяна Олійник розпочала свою розповідь з опису партизанського та підпільного руху в Україні та на Літинщині у роки Великої вітчизняної війни. З великою цікавістю учні заслухали історичні факти, які свідчать про хоробрість, кмітливість та волю до перемоги наших прадідів.

Грунтовно підготувалися до уроку школярі Олександр Кривий, Анна Паламарчук та Ольга Мазуренко, які виступили із  повідомленнями про партизанський рух на Літинщині.

Після огляду книжкової виставки «Бійці народного фронту», який зробила для  десятикласників бібліограф-краєзнавець Ніна Римаренко, бібліотекар з інформатизації Катерина Ковтун запросила усіх присутніх у залі переглянути короткий документальний фільм про відомого керівника партизанського загону, двічі героя Радянського Союзу Сидора Ковпака «Партизанський генерал».

Учні щиро дякували учительці та працівникам бібліотеки за пізнавальний урок.

На прощання Тетяна Олійник висловила переконання, що саме у школах та бібліотеках  молодь поглиблює свої знання про героїчне минуле нашого народу, усвідомлює велич його подвигу у вирі другої світової війни, навчається шанобливо ставитися до тих, хто ціною власного життя здобув велику перемогу над фашизмом.

 

- Підростаюче покоління в усьому бере приклад із нас. І повага до свого минулого та уважне ставлення до ветеранів стають найкращими свідченнями культури нації.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури