Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Перше місце у спорті серед освітян області


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Перше місце у спорті серед освітян області

Перше місце у спорті серед освітян області

З метою впровадження фізичної культури у повсякденне життя й активізації фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи серед працівників навчальних закладів на стадіоні ім. Я.Кулика Вінницького національного технічного університету 20 та 21 вересня була проведена обласна Спартакіада серед працівників системи загальної середньої освіти.

У спортивних змаганнях взяли участь 29 команд із районів та Вінниці. Освітяни змагалися у 6-ти видах спорту: футбол, кульова стрільба, легка атлетика, теніс, шахи та шашки.

Команда Літинського району виборолау Спартакіадіперше місце, срібло має команда Вінницького району, третє місце посіла команда освітян із Козятинського району.

Керівник літинської команди методист методичного кабінету відділу освіти Літинського РДА Володимир Кулизький розповідає:

-Спортивні змагання проходили у напруженій, запеклій боротьбі. Незважаючи на широкий діапазон віку учасників, усі однаково палко вболівали один за одного і так само сподівалися на перемогу. Відчутних результатів наші освітянидосягли завдяки тренуванням та дружній підтримці одне одного. Крім цього, на Спартакіаді ми отримали  заряд позитивних емоцій, загартувалися та відчули себе молодшими. А значить, боротися за перемогу було варто.

Успіх команди залежав від активності та уміння кожного. Начальник господарчої групи відділу освіти Олег Бортнік виборов 6-те місце у шашках. Керівник гуртка ЦДЮТ Дмитро Горбатюк посів 2-ге місце серед шахістів. Заступник начальника господарчої групи відділу освіти Олександр Лісничий, вчитель СЗШ І-ІІ ст. с. Івча Олег Киналь, Тренери ДЮСШ Ярослав Браславський, Володимир Стоколос і Тарас Мальченко, вчитель СЗШ І-ІІ ст. с. городище Володимир Дикий, директор ДЮСШ Микола Гуренко, лаборант ДЮСШ Костянтин Гуренко змагалися за перемогу на футбольному полі.

У кульовій стрільбі не найгірші результати показав учитель НВК І-ІІІ ст. с.Бірків Костянтин Ільчук.

Вчитель Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1 Валентина Попівнюк  серед жінок посіла 3 місце із тенісу.

Команда із легкої атлетики (вихователь ГПД Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 1 Оксана Радківська та  заступник начальника господарчої групи відділу освіти Олександр Лісничий)виборола 2-е місце.

Районні команди –призери були відзначені кубками, медалями та грамотами.

Ми дякуємо організаторам Спартакіади - колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обкому профспілки працівників освіти і науки тапрезидіям обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримку і популяризацію фізичної культури серед працівників освіти. Такі змагання сприяють оздоровленню, загартуванню та дотриманню здорового способу життя.

Освітяни Літинського району із задоволенням братимуть участь у майбутніхспортивних заходах та спартакіадах.

Методист методичного кабінету

відділу освіти Літинського РДА

Володимир Кульзький

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури