Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Районна жіноча рада: готуємо Свято Осені


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Районна жіноча рада: готуємо Свято Осені

 

Районна жіноча рада: готуємо Свято Осені

 

28 серпня відбулося чергове робоче засідання районної жіночої ради. Головою ради Людмилою Іщук спільно із членами президії було розроблено детальний план роботи на 4 квартал 2013 року.

Заступник голови ради Фаїна Чорна та члени президії жіночої ради вносили пропозиції щодо влаштування ряду культурно-масових заходів. Зокрема на засіданні обговорювалася можливість організації Свята Осені – масштабного заходу, що передбачає концертну програму, виставки, конкурси і частування запрошених гостей традиційною українською стравою.

Даний захід передбачає участь у ньому кількох сотень людей та потребує детальної підготовки.

Для членів районної жіночої ради влаштування такого свята не є чимось незвичним, адже влітку ними спільно із членами ЛМО «Дзвінкова криниця» та працівниками районної бібліотеки було організоване і проведене Свято Борщу, яке високо оцінили літинчани та гості міста із гміни Черніца.

На волонтерських засадах із районною жіночою радою успішно співпрацює учитель музики Вінницької ЗОШ І-ІІІ ст. №26  Валентин Зелінський, який забезпечує музичний супровід та є автором і композитором багатьох пісень із репертуару колективу районної бібліотеки. Його пісню «Бібліотека» у виконанні колективу Літинської районної бібліотеки нещодавно транслювало Вінницьке державне телебачення.

Людмила Іщук вважає, що організовуючи масові заходи великого масштабу, необхідно залучати як професіоналів, так і аматорів. Головним критерієм відбору має бути бажання виконавця дарувати людям свято.

На свято осені будуть запрошені гості не лише з Літина, але і з району.

До співпраці із організаційним комітетом запрошуються усі бажаючі. Із пропозиціями звертатися у Літинську районну бібліотеку за тел.: 2-04-66.

  

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури