Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Хресний Хід з подільською святинею, Іконою Божої Матері «Зиновинська»


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Хресний Хід з подільською святинею, Іконою Божої Матері «Зиновинська»

Хресний Хід з подільською святинею, Іконою Божої Матері «Зиновинська»

2013 рік у Вінницькій єпархії оголошено роком Подільських святинь. Цьогоріч виповнюється 95 років явлення чуда Калинівського Хреста, 90 років явлення Пресвятої Богородиці на Іосафатовій долині, що поблизу с. Голинчинці Шаргородського району, та 1000 років із дня заснування Лядівського монастиря. Вшановуючи православні святині, духовенство єпархії навертає до церкви тих, хто шукає правдивого життя, дарує радість покаяння і  зміцнення у вірі та підносить духовний рівень вірян.

На честь 1025–річчя хрещення Київської Русі та свята Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього  під час Успінського посту духовенство Літинського благочиння УПЦ продовжило візантійські традиції Хресного Ходу.

Хресний Хід з Іконою Божої Матері «Зиновинська», який охопив  тридцять населених пунктів Літинського району, тривав з 20 по 24 серпня. Впродовж п’яти днів за благословіння Високопреосвященнійшого Симеона, Митрополита Вінницького і Барського, святиня   відвідала більшість православних храмів Літинського району. Хресний Хід розпочався у Літині, а завершився у с. Шевченкове. Віряни з радістю  і нетерпінням чекали на   Ікону Божої Матері “Зиновинська”,  учасників  Хресного Ходу, священиків  району та настоятеля Літинського Свято-Миколаївського храму  протоієрея Олега Макара. Хворі та здорові, літні люди та молодь прикладалися до Ікони, благаючи всемилостиву Матінку Божу  про спасіння душі. Тисячі вірян дякували священикам за цю особливу милість Божу, коли під час Успінського посту  мали змогу помолитися перед чудотворною іконою й попросити у Богородиці покрову, заступництва, здоровя, сімейного благополуччя і прощення гріхів.

Водночас священики літинського благочиння  на декілька годин приєднувалися до учасників пішого Хресного ходу до Свято –Успенської Почаївської лаври.

У 30 храмах Літинського району за 5 днів звершувалися урочисті молебні, хвальні Акафісти, а також відбулися нічні Літургії на честь Святої Заступниці.

 

Немає сумнівів, що труди настоятелів храмів нагороджені сторицею. Сльози вдячності і покаяння, радість спільної молитви, укріплення православних у вірі — щедра винагорода за довгий  шлях подорожі.

 

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури