Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Святкування 100 – річчя Дня Соборності України.


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Святкування 100 – річчя Дня Соборності України.

     Новий час ставить перед нами нові вимоги. Україна ніколи не була такою об'єднаною, як зараз, коли із зброєю у руках наші співвітчизники проливають кров за цілісність кордонів Батьківщини, відстоюють свою свободу, незалежність та територіальну цілісність!

Ще нікому не вдасться знищити наш дух, наше прагнення волі, Європейського вибору та кращого життя. Для кожного громадянина України настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави – вимогливим до влади, втім непасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту та добробуту народу. Ще ніколи в новітній історії України це свято не було наповнено таким трагічним, але й водночас героїчним змістом;.

            За сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та  з нагоди святкування 100 – річниці Дня Соборності України під час урочистостей грамотами селищної ради і грошовою винагородою було нагороджено:Шуберт Таїсію Анатоліївну - вчителя музичного мистецтва та художньої культури           Літинської СЗШ І-ІІІст. №2; Слободяник Ларису Іванівну - адвоката юридичної консультації; Микуша Віталія Олександровича – учасника антитерористичної операції на сході України; Прусак Валентину Миколаївну - провідного методиста Літинської районної бібліотеки; Кіпоренка Іллю Євгенійовичаучня – 10 - Б класу Літинської СЗШ І-ІІІст. №1.

            Коли лунала фінальна пісня, весь зал, стоячи, співав разом із артистами, бажаючи миру і процвітання рідній землі.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури