Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина ДО УВАГИ СУБЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ ДЕПУТАТАМ МІСЦЕВИХ РАД, СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

ДО УВАГИ СУБЄКТАМ ДЕКЛАРУВАННЯ ДЕПУТАТАМ МІСЦЕВИХ РАД, СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

01.01.2019 року розпочався етап подання суб’єктами декларування до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр), щорічних електронних декларацій за 2018 рік, у зв’язку з чим Національне агентство повідомляє про таке.

З метою підвищення обізнаності про права та обов’язки суб’єктів декларування Національне агентство реалізувало комплекс заходів, зокрема:

На офіційному веб-сайті національного агентства розміщено рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, відповіді на поширені запитання при роботі з Реєстром та рекомендації щодо роботи з Реєстром, пам’ятка декларанту, відео-роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій (доступні за посиланням goo.gl/75zAWU).

Крім того, 21.01.2019 року розпочинається онлайн-курс «Декларуй доброчесно!» (реєстрація на онлайн-курс доступна за посиланням: goo.gl/423CoV) покликаний допомогти кожному правильно заповнити електронну декларацію. Онлайн-курс буде доступний постійно протягом чергового етапу декларування.

   Увага! « Щорічна» декларація, подається у період з 00 годин 00 хвилин 1 січня до 00 годин 00 хвилин 1 квітня року, наступного за звітним роком. « Щорічна» декларація подана у 00 годин 01 хвилину 1 квітня, буде вважатися такою, що подана невчасно, а за це, згідно ст. 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за певних умов, може наступити адміністративна відповідальність із занесенням відповідних відомостей про правопорушника до реєстру корупціонерів.


 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури