Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка Про Літин Новини Літина Інформація про прийняття відповідного розпорядчого документа


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Інформація про прийняття відповідного розпорядчого документа

На позачерговій 27 сесії Літинської селищної ради 7 сесії № 572  від 16.11.2018 року було прийнято рішення «Про зняття з балансу КП «Комунсервіс» об’єктів комунальної власності - багатоквартирні будинки, які розташовані на території смт. Літин», на підставі звернення комунального підприємства «Комунсервіс» про списання з балансу багатоквартирних будинків та з метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На даний час власниками квартир і співвласниками нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках на території смт. Літин є фізичні та юридичні особи, а тому багатоквартирні будинки не можуть перебувати на балансі КП «Комунсервіс».

        Згідно закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» №417-VIIIд 14.05.2015 року, співвласникам надається право управління багатоквартирним будинком, вони можуть вибрати одну з форм управління багатоквартирним будинком встановлених ст. 9 даного Закону, а саме:

а) самими власниками ( визначення управителя);

б) ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку);

в) управляючими компаніями.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 року № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», було створено комісію по списанню багатоквартирних будинків з балансу з працівників КП «Комунсервіс». До роботи в даній комісії на період обстеження будинку та підписання акту, також будуть залучатись уповноважені особи від співвласників багатоквартирного будинку, тому всіх співвласників багатоквартирних будинків, які розташовані на території                смт. Літин просимо визначити та делегувати до КП «Комунсервіс» осіб, які будуть уповноважені представляти інтереси в роботі даної комісії до 31.12.2018 року.

За більш детальною інформацією чи консультацією звертатись до КП «Комунсервіс» за адресою: вул. Кармелюка, 32 смт. Літин, тел. 2-10-07.

                                         Виконавчий комітет Літинської селищної ради.

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури