Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Забезпечення стабільного функціонування закладів освіти на території смт. Літин.
Четвер, 23 серпня 2018, 14:48

 

Кошторис утримання дошкільних навчальних закладів в 2017 році склав 5 млн. 254 тис. грн. з урахуванням виплати заробітної плати працівникам - 4 млн. 113 тис. грн., харчування дітей, придбання інвентарю та канцелярських товарів, проведення поточних ремонтів, придбанням всіх необхідних господарчих товарів, комунікаційних послуг, плати за енергоносії та закупівлю медикаментів. Крім того, в 2017 році, за особистого сприяння селищного голови Бичка А.І. та спонсорської підтримки, було доставлено гуманітарну допомогу з Голандії, а саме: комплекти парт, столів та стільців як для садочків, так і для Літинських шкіл.                                                                                        

Також, минулого року здійснено капітальний ремонт дитсадка №2із заміною покрівельного матеріалу та утепленням фасадів, що дало відчутний результат: покращився температурний режим у приміщенях  закладу та значно зменшилися видатки на придбання та оплату енергоносіїв.         

    Щороку з бюджету селищної ради виділяються кошти на проведення поточних ремонтних робіт у закладах дошкільної освіти, впорядкування їх територій, модернізацію опалювальних пунктів та допоміжних приміщень.      Так, з метою підвищення енергоефективності, у поточному році       в садочку «Веселка» замінено застарілу систему освітлення на нову - енергозберігаючу. Для захисту вихованців від надмірного сонячного світла, в кожну групу закуплено віконні ролети.                 На разі тривають ремонтні роботи у садочку №2 «Віночок». В усіх групах, ігрових кімнатах, спальнях та коридорах проводиться поточний ремонт. У групі «Капітошка» здійснюється капітальний ремонт туалетної кімнати із заміною облицювальної плитки на стінах і підлозі, встановленням  нової  сантехніки, заміною  старих дверей на нові. У групі «Ягідка» постелено новий лінолеум.                       

У відповідний санітарний стан приведені харчоблоки, пральні, господарські приміщення, а також дитячі ігрові майданчики. Всього Літинською селищною радою на поточний ремонт закладів дошкільної освіти у 2018 році виділено 185,6 тис. грн.

З метою забезпечення умов для надання сучасної та якісної освіти, у в кожну групу закладів дошкільної освіти закуплено сучасні телевізори. Інноваційні засоби педагогічні працівники зможуть використовувати у своїй роботі уже з початку навчального року.                                                      

  Небайдужими залишаються батьківські комітети. Батьки власноруч виготовляють предмети інтер’єру, активно беруть участь у проведені святкових ранків, традиційно восени організовують осінній ярмарок. Виручені від ярмарку кошти батьки вкладають в покращення побуту своїх дітей у садочку.                                           

 Крім системи первинної ланки навчання, Літинська селищна рада активно підтримує розвиток шкільної системи освіти. Так, в минулому році відділу освіти районної державної адміністрації у вигляді субвенції були перераховані кошти на  харчування дітей 1- 4 класів у розмірі 473 тис. грн, а в 2018 році -  427,751 тис. грн.

 Для СЗШ №2 на ремонт асфальтного покриття виділено коштів у розмірі 50 тис. грн., 26 тис. грн. - на придбання комп’ютерної техніки; 30 тис. грн. - для закупівлі інтерактивних засобів навчання для облаштування кабінету іноземних мов.                                                                                                  

  Для СЗШ №1 виділено 44 тис. грн. на придбання шкільних парт і дошки; 11,5 тис. грн. для заміни старих дерев’яних віконних блоків на нові – пластикові; 20 тис. грн. на поточний ремонт класу та придбання спортивного обладнання, дошки.                В 2018 році на поточний ремонт загальноосвітніх шкіл виділено 50,6 тис. грн. з районного бюджету  та 36,7 тис. грн. з бюджету Літинської селищної ради. Загальна кількість учнів Літинських шкіл у 2018-2019 навчальному році буде становити 1199 осіб, що на 67 більше ніж у минулому навчальному році.

Також, уже традиційно,  до 1- го вересня будуть закуплені шкільні набори для першокласників.

Сподіваємося, що за фінансової підтримки з селищного та районного бюджетів, всебічної допомоги батьків і колективів, цей навчальний рік стане для учнів та вихованців навчальних закладів смт. Літин ще успішнішим та багатшим на досягнення, адже у закладах освіти створені усі необхідні умови для їх всебічного розвитку та навчання.             

 

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури