Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Весняний благоустрій

                      dsc 09799                                                                                                                                                                                                                          dsc 09466         

Минулого тижня, враховуючи чудові погодні умови та в рамках проекту «За чисте довкілля» на території селища Літин активно і цілеспрямовано продовжувались проводитись необхідні роботи по благоустрою та наведенню належного санітарного стану. В роботі по упорядкуванню територій взяли участь трудові колективи установ та організацій райцентру. Завдяки спільній та згуртованій праці було очищено від сміття і приведено в належний санітарний стан прибережні захисні смуги річок, упорядковано центральний стадіон, центральний парк культурит та відпочинку, проведено озеленення територій, упорядковано газони тощо. Раніше було ліквідовано стихійні сміттєзвалища, проведено посадку саджанців (кущів, дерев), викорчувано та вирубано сухі дерева. Організовано очистку вулиць та вивіз твердих побутових відходів у селищі, проведено побілку бордюрів, прибирання скверів та площ.                                                                       Спільними зусиллями звершується будь-яка добра й благородна справа. .За кілька годин спільної толоки працівники трудових колективів прибрали закріплену територію, яка стала помітно чистішою.

 

                                                                                         

 
З дружнім візитом

                                                                   dsc 00011 dsc 00022

                                                                   dsc 00033 dsc 00044    

На запрошення Літинської селищної ради, особисто голови Анатолія Бичка 18-19 квітня 2018 року у нашому містечку перебувала офіційна польська делегація з міста-побратима Вольштин, до складу якої увійшли: Войцех Ліс – бурмістр Вольштина; Ярослав Адамчек – голова ради м. Вольштин; Анна Маркевич – працівник лікарні; Малгоржана Жонфельд – директор гімназії; Шимон Птах – учитель гімназії; Себастьян Сіп – працівник міського відділу культури.

Делегацію тепло зустрічали голова селищної ради Анатолій Бичок, секретар селищної ради Микола Курочка та Олександр Носов – керуючий справами виконавчого комітету.

Офіційна зустріч очільників і представників двох громад дружніх держав відбулася в кабінеті селищного голови. Під час зустрічі Анатолій Іванович висловив щиру подяку партнерам за проявлену турботу та наголосив на важливості налагодженої плідної співпраці для двох сторін. Подякував також польським друзям за черговий вантаж гуманітарної допомоги для багатодітної родини.

Допомогу та подарунки від польської делегації отримала сім’я Бондаренків. Хоч на короткий час, але діти відчули турботу, підтримку, те щастя, яке сонячним зайчиком зблиснуло у їх дитячій долі.

В рамках дводенного візиту було проведено кілька робочих зустрічей. 18 квітня 2018 року польська делегація відвідала Державну пожежно-рятувальну частину №7 смт. Літин. Гості ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням рятувальників та оглянули техніку і спорядження.

На знак дружби рятувальникам Літинщини було вручено цінні подарунки – три спеціальних костюми для проведення аварійно-рятувальних робіт на воді та пожежні рукави. Вартість становить біля 150 тис. грн.

Наступного дня делегація побувала в Літинському районному центрі швидкої медико-санітарної допомоги та в Літинській центральній райлікарні.

Головні лікарі Павліна Дяченко та Сергій Кобель провели невелику екскурсію лікарнею для польських колег, розповіли про особливості медичного обслуговування, як на території Літина, так і Літинського району, наголошуючи на тому, що немало докладено зусиль, аби досягти таких результатів, що працюватимуть у цьому напрямку й надалі для досягнення найкращих показників.

Павліна Андріївна, доречі, в грудні 2017 року відвідала м. Вольштин, де мала нагоду ознайомитися з особливостями роботи місцевої лікарні.

Детальніше...
 
Жмеринське МРВ УСБУ у Вінницькій області інформує

   

 З метою виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу поліцією з 1 по 30 квітня 2018 року проводиться місячник добровільної здачі.виведення зброї, боєприпасів, вибухівки та спеціальних засобів з незаконного обігу поліцією з 1 по 30 квітня 2018 року проводиться місячник добровільної здачі. 

                                                                         

Протягом 2016-2018 рр. мало місце безліч випадків вилучення правоохоронними органами із незаконного обігу зброї, боєприпасів, вибухових речовин та інших вибухонебезпечних предметів.

Так, в м. Калуш на Івано-Франківщині в орендованій квартирі військовослужбовця Нацгвардії, який проходив службу в районах проведення АТО,правоохоронці виявили 11 ручних протитанкових гранатометів, 18 гранат Ф1, 14 гранат РГД 5, снаряди осколково-фугасні, бронебійні, 4 тисячі патронів різного калібру, вибухові пристрої та вибухові речовини, які останній незаконно зберігав у схованці.

                                                   

В передмісті Харкова в помешканні ветерана АТО під час обшуку правоохоронці виявили арсенал зброї та боєприпасів, а саме: 770 набоїв різного калібру, 4 тротилові шашки, гранатомет, 2 корпуси протитанкових гранат та 2 рукоятки до них, 4 корпуси ручних осколкових гранат та запали до них, а також димові шашки, 2 глушника, електродетонатор та інше.

У жителя одного із сіл Черкаського районупід час обшуку було виявлено 150 патронів калібру 5,45 мм, 2 гранати РГД-5, гранату Ф-1, гранату РГН та запалами до них. В своїх поясненнях господар будинку зазначив, що боєприпаси він отримав від малознайомого чоловіка, який привіз їх з районів проведення АТО.                                                  

                                                  

В домогосподарстві діючого військовослужбовця Збройних Сил України одного з сіл Оратівського району Вінницької області вилучено 6 реактивних протитанкових гранатометів, 10 гранат, 27 запалів до гранат, майже 2 тисячі патронів калібру 7,62 та 9 мм, 2 пістолети іноземного виробництва, частини до РПГ та військове екіпірування.

Чимало громадян через необізнаність у законодавстві продовжують зберігатинезареєстровану зброю, боєприпаси, вибухові речовини та інші вибухонебезпечні предмети, які залишились у спадок від рідних,були привезені із районів проведення АТО,або потрапили до оселі в будь-який інший спосіб. Утім, це не звільняє їх від відповідальності.

 

Детальніше...
 
Зміни щодо перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року

По суті змінилося лише одне – перерахунок тепер відбуватиметься в автоматичному режимі, без звернення до управління ПФУ. Це – стандартний перерахунок, який проводився, починаючи з 1 січня 2004 року і був передбачений для працюючих пенсіонерів через кожні два роки. Відмінність у тому, що якщо раніше такий перерахунок здійснювався лише за заявою людини, то тепер проводитиметься автоматично, незалежно від того – звернеться людина чи ні. Перерахунок стосується тих осіб, які станом на 1 березня 2018 року набули додаткового страхового стажу 24 місяці, або на цю дату пройшло не менше двох років після призначення чи попереднього перерахунку пенсії.                  З 1 квітня 2018 року проведено перерахунок пенсійдвом категоріям людей: Одна категорія – це ті, хто пропрацював повних 24 місяці від попереднього перерахунку або призначення пенсії. Ці люди мають право на проведення перерахунку пенсії за стажем і за заробітною платою. Оскільки у деяких працюючих пенсіонерів заробітна плата була невисокою, то спосіб перерахунку обирався такий, що більш вигідний для пенсіонера. Тобто: або розрахунок за стажем і заробітною платою або лише за доданням стажу. 

Детальніше...
 
Великодні подарунки

  dsc 0573   

  dsc 0592   

            Вже стало традицією напередодні Великодніх свят світлого Христового Воскресіння,  що Літинська селищна рада разом з працівниками КЗ       Літинського територіального центру з гостинцями відвідали одиноких, самотніх громадян Літина похилого віку.

 

Свято Великодня вважається одним із найбільш шанованих у православному світі, у ці дні кожному хочеться відчути підтримку оточуючих, зрозуміти, що ти не один у цьому світі.

 

Сьогодні напередодні свята секретар селищної ради Микола Курочка разом із працівниками територіального центру вручили одиноким, непрацездатним людям похилого віку з пасхальні подарунки, до яких входило дві пасхи та кільце ковбаси. Подарункові набори були закуплені за кошти селищної ради та часткової підтримки ТОВ «Бонус У».

 

Розчулені такою увагою старенькі висловлюють щиру вдячністьселищній раді за чуйність та небайдужість, за розуміння чужих проблем, за милосердя і допомогу та побажали всім здоров’я і довгих років життя.

 

 
Христос Воскрес!

123 -

Дорогі літинчани!

У житті кожного християнина Великдень – свято особливо шановане та величне. Цей день є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри над безнадією. Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть мої найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров’я, добробуту!

Сердечно всім бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував вас і вашу родину, давав силу, енергію, наснагу для добрих та корисних справ задля процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на вашому особистому життєвому шляху.

 
Увага!

Уряд схвалив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва згідно постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107.

    Документом затверджено напрями підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу — юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також фізичним особам.

    Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

    Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у розмірі:

Детальніше...
 
З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю!

            0b10d1ee537d0678c33b3fd099789054

 

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляю вас з Воскресінням Христовим.

          Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного нас духовно. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

          У цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового воскресіння! Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу. Тож нехай Божа милість та благословення освятять ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі. Зичу Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

 

 
Орден Герою

   

      dsc 04281                   

      DSC 04382                                                                                                                                                 

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку Указом Президента посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня Ярослава Бондаря.

Державну нагороду матері солдата Галині Бондар в приміщенні Літинської селищної ради вручив заступник військового комісара Літинського РВК майор Збройних сил України Володимир Миколайович Гуменний та начальник відділення офіцерів запасу кадрів Літинського РВК капітан Іван Вікторович Пащенко

Під час вручення нагороди голова Літинської селищної ради Анатолій Бичок висловив своє глибоке співчуття матері героя у зв’язку з тяжкою втратою та пообіцяв підтримку зі сторони влади.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 60

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури