Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Засідання виконавчого комітету Літинської селищної ради

Під керівництвом Літинського селищного голови 17 липня відбулося засідання виконкому селищної ради, на яке були винесені наступні питання порядку денного:


1.Про роботу Літинської селищної ради щодо забезпечення реалізації громадянами права на звернення до органів місцевого самоврядування.


2.Про створення ініціативної групи з питань охорони навколишнього середовища на території смт Літин.


3.Про стан карт-полів фільтрації.


Детальніше...
 
На суботнику літинчани зробили містечко затишним і ошатним
16 липня за дорученням голови райдержадміністрації Олега Новіцького у Літині проводився суботник. Внаслідок робіт непрохані гості — самосіви і сміття — були повністю знищені, а в містечку запанували чистота й охайність. Райдержадміністрація і селищна рада, установи, організації, підприємства та підприємці селища спільними зусиллями втілили в життя девіз: “Літин — охайне містечко”.

Детальніше...
 
Волонтерів із Польщі гостинно приймає Літин
З 5 по 12 липня до селища у рамках четвертої благодійної акції «Могилу прадіда збережи від забуття» завітали гості із гміниЧерніца, Вроцлавського повіту. Четверо опікунів та десять школярів подолали відстань близько 1000 км, щоб прибрати на могилах літинського старого польського кладовища. Гості оселилися у кафе-готелі «Літа», і щодня, завдяки сонячній погоді, по кілька годин невтомно трудилися, наводячи лад на могилах прадідів.

Детальніше...
 
На святі Конституції України
26 червня Літинський селищний голова Анатолій Бичок привітав зі святом усіх присутніх на урочистому зібранні в районному будинку культури, приуроченому 17-й річниці Конституції України. За вагомий внесок у розбудову незалежної демократичної держави, багаторічну самовіддану працю селищний голова вручив почесні грамоти.

Детальніше...
 
Святкування 622-ї річниці Літина
20 червня з нагоди Дня заснування селища за ініціативи Літинської селищної ради та сприяння керівництва району, а також підприємств, підприємців та організацій Літина, Вінниці, Кременчука й Івано-Франківська було проведено ряд святково-розважальних та спортивних заходів: виставки, майстер класи з народних ремесел, ярмарки сувенірів, дитячі розваги та ігри, шаховий турнір, святковий концерт.

Детальніше...
 
Переможці щорічної премії Літинської селищної ради «Людина року» в 2013 році

В номінації «Лікар року»: · Лічман Галина Вікторівна, завідуюча терапевтичним відділенням Літинської центральної районної лікарні, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та самовідданість лікарській справі; · Романцова Людмила Костянтинівна, лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та самовідданість лікарській справі.


Детальніше...
 
СВЯТКОВІ ЗАХОДИ З НАГОДИ 622 – Ї РІЧНИЦІ З ДНЯ ЗАСНУВАННЯ ЛІТИНА
Середа, 19 червня 2013, 12:22

1. Дитячі розваги на площі «Злагоди» (дитячі гірки, ігри, батути, солодка вата) – на протязі дня.

2. Урочисті збори з нагоди 622 – річниці Дня Літина, нагородження номінантів щорічною премією «Людина року» 15:00 – районний будинок культури.

3. Святковий концерт 15:30 – районний будинок культури.


Детальніше...
 
Засідання виконавчого комітету Літинської селищної ради 12.06.2013
Середа, 12 червня 2013, 12:26
Під керівництвом селищного голови Анатолія Бичка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Літинської селищної ради.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647НаступнаКінець»

Сторінка 47 з 47

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури