Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Подільське диво

Великдень – особливе свято, яке полюбляють діти нашого містечка. Знання пасхальних традицій та прадавніх звичаїв прививаються молоді у дошкільних навчальних закладах, школах та вдома. Літинська селищна рада також продовжує сприяти популяризації народного мистецтва серед молоді та розкриттю творчого потенціалу обдарованих дітей. Зокрема, у квітні учні шкіл районного центру взяли участь у конкурсі писанок “Подільське диво”, оголошеному Літинською селищною радою.


Детальніше...
 
Незабутній день весни 45-го

9 травня у Літині відбувся урочистий мітинг з нагоди 69-ї річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Ветерани Великої Вітчизняної війни, керівництво району та селища, депутати різних рівнів, представники громадських та політичних організацій, жителі Літина поклали вінки та квіти до Вічного Вогню коло Меморіалу Слави.


Детальніше...
 
Особлива жінка

Ця жінка замолоду звикла до уваги преси. Хоча Фаїна Михайлівна народилася у звичайній родині сільських трударів, проте її незвичайна доля, сильний характер та кипуча енергія не раз змушували працювати журналістське перо. Багато за свій вік побачила та пережила Фаїна Чорна. Підняла на ноги один із найвідсталіших колгоспів району. Вправно, з жіночою спритністю бралася за найважчі задачі.


Детальніше...
 
Свято краси, вишуканості і таланту «Панночка – 2014»

«Краса врятує світ», - уже вкотре чуємо ці слова. І не лише краса зовнішня, але й внутрішня. А кожна дитина є маленькою перлинкою світового вінця краси. Завдяки добрій традиції, що склалася в Літинській СЗШ І-ІІІ ст.№1, 25 квітня в районному будинку культури був проведений чудовий конкурс краси, вишуканості і таланту «Панночка – 2014».Тендітні юні учасниці змагалися у чотирьох конкурсах: «Візитна картка», «Пісенна райдуга», «Юні художниці» і «Танцювальний».


Детальніше...
 
На захисті інтересів літинчан - “Літинська варта”

Нині, як ніколи нашій державі необхідно зберегти єдність людей у прагненні до стабільності та миру. І хоча це нелегко, проте багато літинчан бажають власним прикладом довести свою відданість Україні.
Голова Ради громадського формування “Літинська варта” Станіслав Чернявський розповідає: - Як відомо, однією зі складових частин підвищення ефективності охорони громадського порядку, захисту прав і свобод громадян та зміцнення правопорядку у населених пунктах є участь у цій діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку.


Детальніше...
 
Дзвони Чорнобиля
П'ятниця, 25 квітня 2014, 08:01

28 річниця катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції знову змушує нас подумки повертатися до страшних подій весни 1986 року.
За лічені секунди в повітря було викинуто понад сто дев’яносто тонн смертоносного радіоактивного пилу.
Чорнобильська катастрофа набула планетарного масштабу і створила на значній території України радіаційну ситуацію, яка і сьогодні продовжує негативно впливати на здоров`я людей і довкілля.


Детальніше...
 
ПАСХА в Свято-Миколаївському храмі Літина

В ніч на 20 квітня Великодні дзвони скликали більше півтори тисячі православних до Свято-Миколаївського храмув Літині. В урочисто прибраній квітами церкві відбулися святкові пасхальна вечірня та утреня, які звершив Благочинний Літинського району Української Православної Церкви протоієрей Олег Макар у співслужінніпротоієрея Миколая Залєвського.


Детальніше...
 
Писанка власними руками

Напередодні Великодня у ДНЗ №1 та ДНЗ №2 було влаштовано незвичайні виставки писанок. Композиції з писанками, які діти разом з батьками та педагогами гарно оздобили бісером, папером, нитками, стрічками тощо, тепер дарують радість усім вихованцям «Віночка» та «Веселки».Відзначити якусь із писанок було просто неможливо, адже всі вони напрочуд вдалі, виконані з великою старанністю та любов’ю.


Детальніше...
 
"Шанс" - нова перемога

11 квітня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини вперше було проведено Фестиваль хореографічного мистецтва «Квітнева феєрія – 2014». У фестивалі взяли участь близько 600 юних танцівників віком від 6 до 19 років з різних куточків України. Серед переможців і зразковий аматорський колектив спортивно-бального танцю «Шанс» (керівник Роман Терентьєв).


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 44 з 57

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури