Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Увага! Загальномістечковий конкурс благоустрою!

В рамках місячника благоустрою та з нагоди Дня Незалежності України рішенням виконавчого комітету від 18.06.2014 р. №111, Літинська селищна рада оголошує загальномістечковий конкурс за номінаціями:

· Зразкова вулиця;

· Зразкова прибудинкова територія;

· Зразковий двір;

· Зразковий об’єкт соціальної сфери;

· Зразкове підприємство;

· Зразкова організація, установа;

· Зразковий заклад торгівлі та сфери послуг.

Підсумки конкурсу відбудуться 18-19 серпня. 24 серпня під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України відбудеться нагородження переможців. Чекаємо Ваших заявок!

Літинська селищна рада.


 
Побільшала літинська родина митців і поетів

За традицією, в останню п’ятницю місяця у приміщенні Літинської районної бібліотеки для дорослих проходить робоче засідання Літературно-мистецького об’єднання “Дзвінкова криниця ім. Христофора Замоцного».


Детальніше...
 
Я - українка

Літинчанка Валентина Добжанська – щира патріотка свого краю. Навіть тривала розлука з Україною не змогла пригасити її вогню любові до рідної сторони та знайомих з дитинства людей. І це палке почуття стало поштовхом для творчості, для написання віршів. Нині Валентина Василівна – активний член літературно-мистецького об’єднання «Дзвінкова криниця».


Детальніше...
 
Комунальне підприємство «КП «ЖКП Літинське» надає такі послуги:

До відома громадян смт Літина та Літинського району:

Комунальне підприємство «КП «ЖКП Літинське» надає такі послуги:

1.Автомобіль САЗ-3507 – за 1 год-159,20 грн.

2.Трактор-навантажувач ЮМЗ-6-за 1 год-214,43 грн.

3. Викіс трав та бур’янів-за 100 м2 – 26,70 грн.

4. Порізка дров – за 1 м2-53,47 грн.

5. Зрізання дерев до 60 см в діаметрі, висота понад 3 м– за 1 м3 – 215 грн.

Адміністрація.

 

 
До Дня Конституції

26 червня в Літинському районному будинку культури пройшли урочистості з нагоди 18-ї річниці Конституції України. У святкових заходах взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Стукан, заступник голови райдержадміністрації Галина Крива, голова районної ради Віталій Мельник, Літинський селищний голова Анатолій Бичок


Детальніше...
 
Добрий приклад

Майже 30 років тому сім’я Бовтачів отримала власну квартиру у 3-поверховому будинку по вулиці Радянській. Скільки тоді було радості! Та й планів по облаштуванню власного помешкання з’явилося не менше, ніж у всіх новоселів будинку за номером 79!


Детальніше...
 
Жителька Літина відсвяткувала свій 100-літній ювілей

Нещодавно літинчанка Антоніна Іванівна Кузнєцова святкувала своє століття. Родичі, знайомі та представники Літинської селищної ради щиро вітали ювілярку у день іменин. Тож святкових побажань та подарунків не бракувало.


Детальніше...
 
Улюблене свято дорослих та малих літинчан
 День Літина 20 червня жителі та гості Літина відсвяткували 623-ю річницю нашого містечка. Саме стільки років тому назва «Літин» вперше згадується у Грамоті Володаря Поділля Федора Коріатовича. За традицією у цей день Літинська селищна рада за сприяння райдержадміністрації, районної ради, депутатів різних рівнів, відділу культури і туризму РДА, організацій, установ та підприємств Літина  організовує урочисті та святкові масові заходи, розваги, виставки, майстер-класи, спортивні змагання, концерт тощо.

20 червня жителі та гості Літина відсвяткували 623-ю річницю нашого містечка. Саме стільки років тому назва «Літин» вперше згадується у Грамоті Володаря Поділля Федора Коріатовича. За традицією у цей день Літинська селищна рада за сприяння райдержадміністрації, районної ради, депутатів різних рівнів, відділу культури і туризму РДА, організацій, установ та підприємств Літина організовує урочисті та святкові масові заходи, розваги, виставки, майстер-класи, спортивні змагання, концерт.


Детальніше...
 
Скорбота і пам’ять. Віра і життя

20 червня у Літинському краєзнавчому музеї до Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни відбулося відкриття виставок «Пам’ять про батька» та «Діти війни» (автор – до доктор історичних наук Олексій Воронцов, відомий поет, бард).


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 44 з 60

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури