Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Діти – за мир!

Які стурбовані личка робляться в учнів 3-Б класу Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2, коли класний керівник Антоніна Іванівна Глазкова розповідає їм про наших захисників, учасників АТО. Дітки добре розуміють, що саме зараз вирішується доля щасливого майбутнього для України. Наші воїни терплять холод і труднощі війни, страждають від ран і віддають своє життя заради того, щоб дитинство залишалося країною радості, а не смутку.


Детальніше...
 
ЗВІТ про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів та попередньої кваліфікації № 3 від 09.10.2014

1. Замовник:

1.1. Найменування Літинська селищна рада

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ. 04325963

1.3. Місцезнаходження. 22300, Вінницька обл., Літинський район, смтЛітин, вул. Леніна, 32

1.4. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, e-mail). Ставнійчук Олександр Миколайович - землевпорядник, 22300, Вінницька обл., Літинський район, смтЛітин, вул. Леніна, 32тел.: (04347) 2-15-63, факс (04347) 2-11-53)

1.5. Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ). Літинська селищна рада (Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 04325963)

Детальніше...
 
Спасибі, дорогі земляки!

Літинська селищна рада висловлює подяку керівникам та колективам літинських підприємств, організацій та установ, приватним підприємцям, волонтерам, дорослим та юним жителям громади, а також – нашим депутатам, за небайдужість та допомогу в організації передачі військового спорядження, коштів, продуктів та листів учасникам АТО. Дорогі земляки! Завдяки вашій участі 18-ти військовослужбовцям із Літина та їхнім родинам у серпні-вересні поточного року надано допомогу на суму більше 25 тис. грн. Наші хлопці переказують слова подяки кожному, хто допоміг і допомагає їм вистояти на полі бою. Ми пишаємося співпрацею з вами!

З повагою

Літинський селищний голова

Анатолій Бичок

Детальніше...
 
Спільна справа

Щодня, щогодини в зоні АТО наші земляки, знайомі, рідні люди захищають матір-Україну, а ми молимося, щоб вони живими і здоровими повернулися до рідних домівок. Але не одними щирими молитвами жителі нашого району підтримують захисників. Начальник управління агропромислового розвитку РДА Сергій Маліцький розповів про роботу, яку ведуть у районі наші земляки, допомагаючи військовим:


Детальніше...
 
Цей дивосвіт - бібліотека

Щорічно 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Впродовж тисячоліть змінювалися і продовжують змінюватися обличчя цих закладів, але їхня суть залишається такою ж, як і колись: дбайливо зберігати духовну спадщину націй та надавати доступ до інформації відвідувачам. Як приємно бібліотекареві бачити, коли бабуся приводить за руку маленького онука і вибирає з ним першу книжечку!


Детальніше...
 
Справа нашої громади

Минулого тижня близько 4 тон продуктів (картоплі, моркви, буряків, цибулі, крупів, муки, макаронів, консервів тощо) передали на передову літинчани. Крім продуктів, зібрали й передали теплий одяг бійцям жителі вулиць Калініна, 9 Січня, Жовтнева, К.Маркса, Некрасова, Суверенна, Пушкіна, Польова.


Детальніше...
 
Оголошення.

В зв’язку з припиненням постачання Україні природного газу Російською Федерацією, для забезпечення теплопостачання власних домогосподарств в умовах підготовки до опалювального періоду 2014-2015 років, власникам приватних домоволодінь необхідно економно використовувати природній газ та вирішувати питання про можливий перехід на альтернативні джерела палива.

Адміністрація Літинської селищної ради.

Детальніше...
 
Незабутній урок

Наші патріоти приносять на олтар свободи і незалежності власні життя. Чи нам є, чим віддячити чи допомогти їм та їхнім рідним? На першому уроці у день Знань це питання звучало в кожному класі Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2. Вчителі та учні разом міркували, чим допомогти фронтовикам, як їх підтримати там, на полі бою, під градом вогню? .


Детальніше...
 
Дорогі школярі, вчителі, батьки!

Літинська селищна рада та я особисто щиро вітаємо Вас із світлим осіннім святом – Днем знань! Новий навчальний рік розпочинається в час звитяжної боротьби нашої країни за незалежність та щасливий завтрашній день. Сьогодні кожний дорослий вносить свій посильний вклад у захист нашої України.


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 41 з 60

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури