Українська мова Polski  Белорусский Русский
England Deutschland  française Japan
lityn-selrada.com.ua

Головна сторінка


 

Створення та розробка сайтів в Літині

 

Кубок ДЮСШ

Футбол – це справжнє чоловіче захоплення. Його розділяють гуртківці Літинської дитячо-юнацької спортивної школи, які вже 2 рік поспіль займаються під наглядом тренера з футболу Тараса Мальченка.


Детальніше...
 
ЗВЕРНЕННЯ

До уваги жителів приватних та багатоквартирних будинків смт Літин! Працівники комунальних служб містечка до ваших послуг! Своєчасний вивіз сміття – запорука чистоти у вашому будинку, садибі, квартирі. Комунальне підприємство «ЖКП «Літинське» пропонує заключити договори на вивіз твердих побутових відходів всім, хто цього не зробив. Разом ми зробимо наш Літин охайнішим. Тел: 2-01-55.

Адміністрація

Детальніше...
 
Хресний Хід у Літині

Традиційно, на день Святих Першоверховних Апостолів Петра і Павла, у Літині відбувається Хресний Хід до новозбудованого храму Святих Петра і Павла. І цьогоріч урочиста процесія на чолі з Благочинним Літинського району о. Олегом Макаром вирушила із церкви Святителя Миколая, щоб у спільній молитві воздати хвалу Святим Апостолам.


Детальніше...
 
Для добробуту громади

-Щоб наше містечко виглядало ошатним і доглянутим та щоб жителям громади жилося комфортно, потрібно докладати всіх зусиль, - переконаний Літинський селищний голова Анатолій Бичок. – Нині, зважаючи на ситуацію в державі, Державне Казначейство обмежує проплати незахищених статей видатків місцевих бюджетів. Тому, як і по всій Україні, благоустрій нашого селища повністю залежить від зусиль місцевої влади.


Детальніше...
 
Історія одного літинського будинку

Цю невигадану історію про свій будинок розповіла літинчанка Лідія Борздих-Ковтун. Ця надзвичайно добра, милосердна і гостинна жінка, прихожанка храму Святого Миколая УПЦ, просто не вміє жити, не цікавлячись минулим свого роду. Лідія Григорівна все життя працювала у Літинській районній бібліотеці, цікавилася історією.


Детальніше...
 
Жити для інших

З дня у день турбуватися про півтори сотні малюків для завідуючої ДНЗ №1 Ганни Павлівни Семенюк стало не лише професійною звичкою, а й душевною потребою. Адже прививати малечі музичний слух, навчати читати й писати, проводити фізкультурно-оздоровчу роботу, розвивати мовленнєві та моторні здібності - це не означає вимагати від підлеглих лише високих кількісних та якісних показників. Це, перш за все, значить брати на себе велику відповідальність та бути постійною учасницею складного процесу виховання дитини.

А брати на себе відповідальність Ганна Павлівна звикла давно. Працювала секретарем райкому комсомолу, 6 років – у райкомі партії, а з 1990 року – член президії районної жіночої ради. З 2008 по 2012 рік Ганна Павлівна очолювала районну жіночу раду.

Детальніше...
 
Оголошуються місячник благоустрою та загальномістечковий суботник

В період з 15 липня по 15 серпня 2014 року з метою поліпшення благоустрою вулиць, площ, паркових зон, пам’ятних місць, прибережних смуг річок, прибудинкових територій, інших місць загального користування, територій підприємств, установ, організацій та власних домоволодінь громадян з метою залучення широких верств населення до благоустрою селища та з нагоди Дня Незалежності України, керуючись статтями 30 та 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішенням виконавчого комітету від 18.06.2014 р. №111, Літинська селищна рада оголошує про проведення місячника благоустрою на території смт Літин та загальномістечкового суботника 15 серпня 2014 року.

Організація та проведення суботника покладається на керівників установ, підприємств, організацій та власників і користувачів об’єктів нерухомого майна і земельних ділянок.

Спільно зробимо наше містечко кращим!

Літинська селищна рада.

 


 
Увага! Загальномістечковий конкурс благоустрою!

В рамках місячника благоустрою та з нагоди Дня Незалежності України рішенням виконавчого комітету від 18.06.2014 р. №111, Літинська селищна рада оголошує загальномістечковий конкурс за номінаціями:

· Зразкова вулиця;

· Зразкова прибудинкова територія;

· Зразковий двір;

· Зразковий об’єкт соціальної сфери;

· Зразкове підприємство;

· Зразкова організація, установа;

· Зразковий заклад торгівлі та сфери послуг.

Підсумки конкурсу відбудуться 18-19 серпня. 24 серпня під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України відбудеться нагородження переможців. Чекаємо Ваших заявок!

Літинська селищна рада.


 
Побільшала літинська родина митців і поетів

За традицією, в останню п’ятницю місяця у приміщенні Літинської районної бібліотеки для дорослих проходить робоче засідання Літературно-мистецького об’єднання “Дзвінкова криниця ім. Христофора Замоцного».


Детальніше...
 
«ПочатокПопередня41424344454647484950НаступнаКінець»

Сторінка 41 з 57

Літинська селищна рада

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

 

вул.Соборна, 32 смтЛітин, 22300

тел.04347-21363

 
Візитівка Літина

 

кадастрова карта україни

 

 

 

 

Презентація будівництва очисних споруд "BIOTAL"

Детальніше...

 

Запит на інформацію

 

Новини Літина

 

 

 

 

Подільський народний університет Культури